YS 1470 BATTERY TESTER

İŞLEVLERİ:

YS 1470 batarya test cihazının başlıca fonksiyonları: batarya testi, marş testi, şarj testi ve diğer ek fonksiyonlar.

Akü testi esas olarak akünün gerçek soğuk marş kabiliyetini ve akünün test edilmesi ve bakımı için güvenilir analiz kanıtları sağlayan eskime derecesini hesaplamak için akünün sağlıklı durumunu analiz etmeyi hedeflemektedir.Kullanıcı, pil zayıfladığında pili önceden değiştirmesi gerektiğini bildirir.

Marş testi başta motorun test edilmesi ve analiz edilmesi içindir. Gerçek gerekli marş akımı ve marş motorunun marş voltajını test ederek, marş motorunun iyi çalışıp çalışmadığını öğrenebilir.

Marş motorunun anormal olmasının çeşitli nedenleri vardır: yağlama sistemi arızası, marş motorunun kendisinin artan sürtünmesine neden olan marş motorunun sürtünme yüküne veya tevzi makarası sürtünmesine neden olur.

Şarj testi, jenaratörün çıkış geriliminin normal, doğrultucu diyotunun iyi çalışıp çalışmadığını ve şarj akımının normal olduğunu bulmak için jeneratör, doğrultucu, doğrultucu diyot vb. Dahil şarj sistemini kontrol etmek ve analiz etmektir.

Yukarıda bahsedilen parçalardan birinin normal durumda olmadığını ve pilin aşırı şarja veya eksik şarja neden olacağını ve böylece pilin hızlı bir şekilde hasar göreceğini ve diğer yüklü elektrikli cihazın kullanım ömrünü önemli ölçüde kısalttığını varsayalım.

Ek işlevler şunları içerir: Dil ayarı, voltmetre.

CİHAZIN ÖZELLİKLERİ:

Gerilim Ölçüm Aralığı: 8-30V

Çalışma Ortamı Sıcaklığı: -20 °C – 60 °C

Soğuk Marş Amper Ölçüm Aralığı:

Standart Ölçüm Aralığı Ölçme:

CCA 100-800

JIS 26A17–245H52

DIN 100-700

IEC 100-700

EN 100-800

SAE 100-800

GB 100-700

PAKET:

1x Akü Test Cihazı

1x Kullanım Kılavuzu *** 1x Perakende Kutusu